Boys Track - All Conference

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Field Events Player of the Year David Litteral Carroll
Coach of the Year Mike Triola Carroll
Running Events Player of the Year Sam Janson Carroll

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Calvin Hatcher - Sophomore Chaminade Julienne 100 Meter Dash
Sam Janson - Senior Carroll 200 Meter Dash
Sam Janson - Senior Carroll 400 Meter Dash
Karl Grossman - Senior Carroll 800 Meter Run
Karl Grossman - Senior Carroll 1600 Meter Run
Kevin Agnew - Freshman Carroll 3200 Meter Run
Caleb Meyer - Senior Badin 110 Meter High Hurdles
Donovan Lejeunesse - Sophomore Carroll 300 Meter IM Hurdles
Terrence Robinson - Sophomore
Issaiah Dickerson - Senior
Diondre Jamison - Junior
Calvin Hatcher - Sophomore
Chaminade Julienne 400 Meter Relay
Donnie Stevenson - Senior
Calvin Hatcher - Sophomore
Jance Peters - Junior
Preston Grant - Senior
Chaminade Julienne 800 Meter Relay
Donovan Lejeunesse - Sophomore
Karl Grossman - Senior
Aaron Cooper - Junior
Sam Janson - Senior
Carroll 1600 Meter Relay
Karl Grossman - Senior
Casey Manos - Senior
Jason Dong - Senior
Grant Arnold - Sophomore
Carroll 3200 Meter Relay
Matt See - Freshman Alter Shotput
David Litteral - Junior Carroll Discus
Jonathon Hoerlein - Senior Fenwick Long Jump
Austin Fulton - Senior Roger Bacon High Jump
Brady O'Bleness - Junior Carroll Pole Vault

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Sam Janson - Senior Carroll 100 Meter Dash
Donnie Stevenson - Senior Chaminade Julienne 200 Meter Dash
Preston Grant - Senior Chaminade Julienne 400 Meter Dash
Casey Manos - Senior Carroll 800 Meter Run
Grant Arnold - Sophomore Carroll 1600 Meter Run
Jason Dong - Senior Carroll 3200 Meter Run
Donovan Lejeunesse - Sophomore Carroll 110 Meter High Hurdles
Evan Cox - Freshman Purcell Marian 300 Meter IM Hurdles
Brandon Tumlin - Junior
Corey Kiner - Freshman
Stan Hart - Junior
Keith Gause - Junior
Roger Bacon 400 Meter Relay
Torrance Johnson - Junior
Michael Little - Junior
Evan Cox - Freshman
Nylan Mosley - Senior
Purcell Marian 800 Meter Relay
Donnie Stevenson - Senior
Cory Henry - Junior
Jance Peters - Junior
Preston Grant - Senior
Chaminade Julienne 1600 Meter Relay
Aidan Drake - Junior
Michael Rand - Junior
Seth Papania - Senior
Jake Waggoner - Senior
Badin 3200 Meter Relay
David Litteral - Junior Carroll Shotput
Eugene Gray - Senior Chaminade Julienne Discus
Davon Hartmann-Starks - Junior Badin Long Jump
Aaron Cooper - Junior Carroll High Jump
Thomas Moore - Senior McNicholas Pole Vault