Girls Swimming - All League Team

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year McKenzie Reid Chaminade Julienne
Coach of the Year Eric Wentzel Alter
Coach of the Year Connie Siefert Carroll

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Ella Leibold - Freshman
Ava Tenhundfeld - Sophomore
Annie Leibold - Freshman
Sarah Morrison - Freshman
Alter 200 Yard Medley Relay
Julia Quinn - Senior Carroll 200 Yard Freestyle
Ava Tenhundfeld - Sophomore Alter 200 Yard I. M.
Sarah Morrison - Freshman Alter 50 Yard Freestyle
Maddie Jecker - Sophomore Alter 1 Meter Diving
McKenzie Reid - Senior Chaminade Julienne 100 Yard Butterfly
Annie Leibold - Freshman Alter 100 Yard Freestyle
Julia Quinn - Senior Carroll 500 Yard Freestyle
McKenzie Reid - Senior
Aidah Shuttleworth - Senior
Grace Schaefer - Junior
Lily Davis - Senior
Chaminade Julienne 200 Yard Freestyle Relay
Ella Leibold - Freshman Alter 100 Yard Backstroke
Ava Tenhundfeld - Sophomore Alter 100 Yard Breaststroke
Sarah Morrison - Freshman
Ella Leibold - Freshman
Cassie Eckert - Senior
Ava Tenhundfeld - Sophomore
Alter 400 Yard Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Reid McKenzie - Senior
Aidah Shuttleworth - Senior
Lily Davis - Senior
Grace Schaefer - Junior
Chaminade Julienne 200 Yard Medley Relay
Annie Leibold - Freshman Alter 200 Yard Freestyle
Rois Bultemeyer - Junior Carroll 200 Yard I. M.
Kylie Spade - Junior Badin 50 Yard Freestyle
Paige Senkiw - Senior Alter 1 Meter Diving
Ella Leibold - Freshman Alter 100 Yard Butterfly
Catty Geyer - Junior Badin 100 Yard Freestyle
Lena Trokhan - Freshman Badin 500 Yard Freestyle
Catty Geyer - Junior
Case Trokhan - Junior
Lena Trokhan - Freshman
Kylie Spade - Junior
Badin 200 Yard Freestyle Relay
McKenzie Reid - Senior Chaminade Julienne 100 Yard Backstroke
Aidah Shuttleworth - Senior Chaminade Julienne 100 Yard Breaststroke
Lena Trokhan - Freshman
Case Trokhan - Junior
Kylie Spade - Junior
Catty Geyer - Junior
Badin 400 Yard Freestyle Relay

Third Team
NAME SCHOOL EVENT
Grace Hoffmann - Sophomore
Riley Finan - Junior
Alaina Finan - Junior
Natalie Borgert - Senior
Roger Bacon 200 Yard Medley Relay
Lena Trokhan - Freshman Badin 200 Yard Freestyle
Catty Geyer - Junior Badin 200 Yard I. M.
McKenna Clark - Junior Carroll 50 Yard Freestyle
Lily Davis - Senior Chaminade Julienne 100 Yard Butterfly
McKenna Clark - Junior Carroll 100 Yard Freestyle
Grace Schaefer - Junior Chaminade Julienne 500 Yard Freestyle
Sarah Morrison - Freshman
Lily Bradley - Junior
Cassie Eckert - Senior
Annie Leibold - Freshman
Alter 200 Yard Freestyle Relay
Case Trokhan - Junior Badin 100 Yard Backstroke
Rory Murphy - Senior Roger Bacon 100 Yard Breaststroke
McKenna Clark - Junior
Maggie Ollier - Senior
Rois Bultemeyer - Junior
Julia Quinn - Senior
Carroll 400 Yard Freestyle Relay

 
Markovits, Stock & DeMarco