Boys Swimming - All League Team

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Coach of the Year Katie Dukes Fenwick
Athlete of the Year Luke Paxton Badin

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Tyler Schehr - Senior
John Kaleta - Sophomore
George Puthoff - Junior
Andrew Meister - Senior
Fenwick 200 Yard Medley Relay
John Kaleta - Sophomore Fenwick 200 Yard Freestyle
Brooks Olson - Junior Fenwick 200 Yard I. M.
Luke Paxton - Senior Badin 50 Yard Freestyle
Sam Stahl - Sophomore Roger Bacon 1 Meter Diving
Luke Paxton - Senior Badin 100 Yard Butterfly
Brady Horgan - Senior McNicholas 100 Yard Freestyle
Brooks Olson - Junior Fenwick 500 Yard Freestyle
Patrick Gibbons - Freshman
Jack Proctor - Junior
Brandon Burke - Junior
Luke Paxton - Senior
Badin 200 Yard Freestyle Relay
Tyler Schehr - Senior Fenwick 100 Yard Backstroke
John Kaleta - Sophomore Fenwick 100 Yard Breaststroke
Tyler Schehr - Senior
George Puthoff - Junior
John Kaleta - Sophomore
Brooks Olson - Junior
Fenwick 400 Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Mason Wilkson - Senior
Matt Labianco - Junior
Logan Brown - Senior
Andrew Kutter - Senior
Chaminade Julienne 200 Yard Medley Relay
George Puthoff - Junior Fenwick 200 Yard Freestyle
Logan Brown - Senior Chaminade Julienne 200 Yard I. M.
Brady Horgan - Senior McNicholas 50 Yard Freestyle
Tyler Schehr - Senior Fenwick 100 Yard Butterfly
Patrick Gibbons - Freshman Badin 100 Yard Freestyle
Brandon Burke - Junior Badin 500 Yard Freestyle
Andrew Kutter - Senior
Matt Labianco - Junior
Logan Brown - Senior
Mason Wilkson - Senior
Chaminade Julienne 200 Yard Freestyle Relay
Jack Proctor - Junior Badin 100 Yard Backstroke
Matt Labianco - Junior Chaminade Julienne 100 Yard Breaststroke
Patrick Gibbons - Freshman
Brandon Burke - Junior
Jack Proctor - Junior
Luke Paxton - Senior
Badin 400 Freestyle Relay

Third Team
NAME SCHOOL EVENT
Bret Howell - Sophomore
Joe Lair - Junior
Thomas Leibold - Senior
Daniel Kreill - Junior
Alter 200 Yard Medley Relay
Patrick Gibbons - Freshman Badin 200 Yard Freestyle
Dominic Seigel - Junior Badin 200 Yard I. M.
Luke Sullivan - Sophomore Carroll 50 Yard Freestyle
Mason Wilkson - Senior Chaminade Julienne 100 Yard Butterfly
Jack Proctor - Junior Badin 100 Yard Freestyle
Logan Brown - Senior Chaminade Julienne 500 Yard Freestyle
Landon Schehr - Sophomore
Liam Rogers - Junior
Andrew Meister - Senior
Brooks Olson - Junior
Fenwick 200 Yard Freestyle Relay
Mason Wilkson - Senior Chaminade Julienne 100 Yard Backstroke
Thomas Leibold - Senior Alter 100 Yard Breaststroke
Luke Sullivan - Sophomore
Mason Barber - Senior
Ethan Dean - Freshman
Nick Miller - Senior
Carroll 400 Freestyle Relay

 
Markovits, Stock & DeMarco