Boys Swimming - All League Team

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Luke Paxton Badin
Coach of the Year Emily Muroski Badin
Coach of the Year Katie Dukes Fenwick

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Jack Proctor - Sophomore
Adam Sherman - Senior
Luke Paxton - Junior
James Martin - Junior
Badin 200 Yard Medley Relay
Phillip Miller - Senior McNicholas 200 Yard Freestyle
Luke Sullivan - Freshman Carroll 200 Yard I. M.
Luke Paxton - Junior Badin 50 Yard Freestyle
Jack Kernan - Senior Alter 1 Meter Diving
Luke Paxton - Junior Badin 100 Yard Butterfly
Jack Proctor - Sophomore Badin 100 Yard Freestyle
Brandon Burke - Sophomore Badin 500 Yard Freestyle
Brooks Olson - Sophomore
John Kaleta - Freshman
Samuel Hwang - Freshman
Logan Lippert - Senior
Fenwick 200 Yard Freestyle Relay
Luke Sullivan - Freshman Carroll 100 Yard Backstroke
Adam Sherman - Senior Badin 100 Yard Breaststroke
Jack Proctor - Sophomore
Brode Gibson - Senior
Adam Sherman - Senior
Luke Paxton - Junior
Badin 400 Freestyle Relay

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Tyler Schehr - Junior
John Kaleta - Freshman
George Puthoff - Sophomore
Logan Lippert - Senior
Fenwick 200 Yard Medley Relay
Brandon Burke - Sophomore Badin 200 Yard Freestyle
Brooks Olson - Sophomore Fenwick 200 Yard I. M.
Samuel Hwang - Freshman Fenwick 50 Yard Freestyle
James Martin - Junior Badin 1 Meter Diving
Tyler Schehr - Junior Fenwick 100 Yard Butterfly
Brode Gibson - Senior Badin 100 Yard Freestyle
Phillip Miller - Senior McNicholas 500 Yard Freestyle
Andrew Kutter - Junior
Logan Brown - Junior
Matt Labianco - Sophomore
Mason Wilkson - Junior
Chaminade Julienne 200 Yard Freestyle Relay
Tyler Schehr - Junior Fenwick 100 Yard Backstroke
John Kaleta - Freshman Fenwick 100 Yard Breaststroke
Brooks Olson - Sophomore
George Puthoff - Sophomore
Samuel Hwang - Freshman
Tyler Schehr - Junior
Fenwick 400 Freestyle Relay

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Mason Wilkson - Junior
Matt Labianco - Sophomore
Logan Brown - Junior
Andrew Kutter - Junior
Chaminade Julienne 200 Yard Medley Relay
Logan Lippert - Senior Fenwick 200 Yard Freestyle
Adam Sherman - Senior Badin 200 Yard I. M.
Andrew Kutter - Junior Chaminade Julienne 50 Yard Freestyle
Sam Stahl - Freshman Roger Bacon 1 Meter Diving
Mason Wilkson - Junior Chaminade Julienne 100 Yard Butterfly
Andrew Meister - Junior Fenwick 100 Yard Freestyle
George Puthoff - Sophomore Fenwick 500 Yard Freestyle
Kevin Spade - Senior
James Martin - Junior
Brode Gibson - Senior
Dominic Seigel - Sophomore
Badin 200 Yard Freestyle Relay
Mason Wilson - Junior Chaminade Julienne 100 Yard Backstroke
Brooks Olson - Sophomore Chaminade Julienne 100 Yard Breaststroke
Owen Fennig - Freshman
Charlie Thompson - Senior
Zach Merz - Senior
Lukes Sullivan - Freshman
Carroll 400 Freestyle Relay

 
Markovits, Stock & DeMarco